Kompletní program

Čvn
24
2022
Program pro děti DDM
Čvn 24 @ 13:00
Čvn
25
So
2022
Kostýmovaný renesanční průvod
Čvn 25 @ 10:00
Program pro děti KreBul, o.p.s.
Čvn 25 @ 11:00
Tereza Kerndlová
Čvn 25 @ 11:00
Zahájení druhého dne slavností
Čvn 25 @ 11:00
Jan Venas ml. – písně středověké
Čvn 25 @ 11:05
Praporová show v podání skupiny his. šermu Fedrfechtýři
Čvn 25 @ 11:40
Ve městě je veselo aneb písně středověku
Čvn 25 @ 12:00

Kapela živých muzikantů, dudy, cistry a šalmaje, písničky a hity goitky i renesance k tanci poslechu, atmosféře i pobavení 3 x cca 30 min vstupy v průběhu dne.

Jan Venas ml. – písně středověké
Čvn 25 @ 12:10
Utopené dějiny, aneb O rybníkáři Kubovi a bábě Slepičkové
Čvn 25 @ 12:50
Utopené dějiny, aneb O rybníkáři Kubovi a bábě Slepičkové

Pohádka pro malé i velké diváky v podání hudebně divadelní skupiny Rybníkáři

Crabdance
Čvn 25 @ 13:00
Radostné přátelství
Čvn 25 @ 13:30
Ve městě bude pořádek
Čvn 25 @ 13:30
Taneční skupina Fioretto – Tanec na dvoře posledních Rožmberků
Čvn 25 @ 13:55
Bujaré písně středověku
Čvn 25 @ 14:00

Kapela živých muzikantů, dudy, cistry a šalmaje, písničky a hity goitky i renesance k tanci poslechu, atmosféře i pobavení 3 x cca 30 min vstupy v průběhu dne.

Dorian
Čvn 25 @ 14:00
Partnerské město Ignalína – Litva
Čvn 25 @ 14:15
Pohádky z Popletené Lhoty – Marediv
Čvn 25 @ 15:00
Senior Country Club
Čvn 25 @ 15:10
Ukázka práva útrpného
Čvn 25 @ 15:30

Mistr kat – veselé i hrůzostrašné příběhy mistra popravčího … ale také jedinečná možnost pro diváky zažít natažení na skřipec, nasadit si španělskou botu, nebo být zakován v kládě.

Praporečníci Terra del Sole
Čvn 25 @ 16:00
Taneční skupina Fioretto
Čvn 25 @ 16:05
Rybníkáři hudebně divadelní skupina
Čvn 25 @ 16:25
Jak se hrávalo o slavnostech
Čvn 25 @ 16:30

Kapela živých muzikantů, dudy, cistry a šalmaje, písničky a hity goitky i renesance k tanci poslechu, atmosféře i pobavení 3 x cca 30 min vstupy v průběhu dne.

Lipo
Čvn 25 @ 17:00
Partnerské město Zvolen – Slovensko
Čvn 25 @ 17:10
Trestání nepoctivých kupců
Čvn 25 @ 18:00

Mistr kat – veselé i hrůzostrašné příběhy mistra popravčího … ale také jedinečná možnost pro diváky zažít natažení na skřipec, nasadit si španělskou botu, nebo být zakován v kládě.

Rybníkáři hudebně divadelní skupina
Čvn 25 @ 18:35
Wildsticks & The Brass Band
Čvn 25 @ 19:00
Extra Band revival
Čvn 25 @ 21:00
Pekař
Čvn 25 @ 21:00
Kristián Šebek a orchestr „Pocta Karlu Gottovi“
Čvn 25 @ 23:00
Ohňostroj
Čvn 25 @ 23:59

Comments are closed.